Nowy pacjent

Nowy zwierzak w domu to nie lada wyzwanie. Dlatego zachęcamy Państwa do przyprowadzenia swojego nowego pupila do weterynarza zaraz po jego przybyciu do domu. Pozwoli nam to nie tylko zbudować relację ze zwierzęciem i sprawi, że będzie ono czuło się swobodnie w naszej Przychodni, ale również pozwoli nam poznać je lepiej. Stanowić to będzie bazę do dalszych działań, które pozwolą szybko zdiagnozować problem oraz wyleczyć zwierzę.

Jest to również najlepszy czas, aby dokładnie zbadać nowego członka rodziny, upewnić się, że wszystko jest w najlepszym porządku i nie stanowi on zagrożenia dla najbliższego otoczenia. Od czubka nosa po koniuszek ogona – badamy nowego przybysza, a w razie potrzeby działamy od razu.

Pierwsza wizyta jest ważna nie tylko dla zwierzęcia, ale również właściciela. Jest to moment, w którym lekarz opowie Państwu o podstawowych działaniach profilaktycznych, które powinny być zastosowane w czasie pierwszych tygodni oraz założy książeczkę zdrowia psa lub kota, która pozwoli kontrolować podejmowane działania. Przedyskutujemy z Państwem takie kwestie jak: szczepienia, odrobaczanie, ochrona przed kleszczami, dieta czy kastracja.

 

Jak najlepiej przygotować się do wizyty?

  1. Prosimy o wcześniejszy kontakt z nami, aby ustalić termin wizyty.
  2. Jeśli Państwa zwierzę posiada już książeczkę zdrowia, prosimy zabrać ją ze sobą.
  3. Należy również zaopatrzyć się w smycz i kaganiec, jeśli jest on potrzebny.

 

Prosimy o punktualne przybycie. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość  w przypadku nieoczekiwanego wydłużenia oczekiwania na wizytę. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przyjąć Państwa zgodnie z umówionym terminem, nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć nagłych zdarzeń, wymagających poświęcenia większej niż standardowo ilości czasu.

 

 

Opcje
płatności

Należność za wykonane usługi należy uregulować na końcu każdej konsultacji lub podczas odbioru zwierzęcia po zabiegu chirurgicznym. Akceptujemy płatności gotówką oraz kartami płatniczymi Visa i Mastercard. Nie świadczymy usług na kredyt.

VISA MasterCard